Výsledky

A mužstvo

2019 | A1A - ČFL A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
14.Neděle
10. 11. 2019
14:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FC Slavia Karlovy Vary
A mužstvo
1 : 1
Více
13.Neděle
03. 11. 2019
14:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FC Viktoria Plzeň
B mužstvo
1 : 3
Více
12.Sobota
26. 10. 2019
10:15:00
SK Benešov
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
0 : 2
Více
11.Neděle
20. 10. 2019
15:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Králův Dvůr
A mužstvo
2 : 1
Více
10.Sobota
12. 10. 2019
15:30:00
TJ Jiskra Domažlice
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
3 : 2
Více
9.Neděle
06. 10. 2019
16:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Loko Vltavín
A mužstvo
0 : 2
Více
8.Neděle
29. 09. 2019
10:15:00
FK Admira Praha
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 0
Více
7.Neděle
22. 09. 2019
16:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK Rakovník
A mužstvo
4 : 0
Více
6.Sobota
14. 09. 2019
09:30:00
SK Slavia Praha
B mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
4 : 0
Více
5.Neděle
08. 09. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FC Písek
A mužstvo
0 : 1
Více
4.Neděle
01. 09. 2019
10:15:00
AC Sparta Praha
B mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
6 : 1
Více
3.Neděle
25. 08. 2019
15:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
TJ Štěchovice
A mužstvo
1 : 1
Více
2.Neděle
18. 08. 2019
17:00:00
FC MAS Táborsko
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
4 : 1
Více
1.Neděle
11. 08. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Motorlet Praha
A mužstvo
0 : 2
Více

2019 | Z1A - Mol Cup

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
3.Středa
04. 09. 2019
17:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FC Vysočina Jihlava
A mužstvo
1 : 6
Více
2.Středa
14. 08. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FC Slavia Karlovy Vary
A mužstvo
2 : 1
Více
1.Sobota
03. 08. 2019
10:30:00
SK Petřín Plzeň
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
1 : 2
Více

B mužstvo

2019 | A3A - FUMBI I.B třída skupina A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
12.Neděle
10. 11. 2019
14:00:00
FC 05 Zavidov
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
3 : 2
Více
11.Neděle
03. 11. 2019
14:00:00
Tatran Rakovník
B mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
1 : 1
Více
10.Sobota
26. 10. 2019
14:30:00
SK Lány
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
2 : 5
Více
9.Sobota
19. 10. 2019
15:30:00
Sokol Klobuky
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
4 : 4
Více
8.Neděle
13. 10. 2019
15:30:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
TJ Unhošť
A mužstvo
4 : 0
Více
7.Neděle
06. 10. 2019
16:00:00
SK Slaný
B mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
1 : 2
Více
6.Neděle
29. 09. 2019
16:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
SK Družec
A mužstvo
6 : 1
Více
5.Sobota
21. 09. 2019
10:15:00
FK Rudná
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
1 : 4
Více
4.Neděle
15. 09. 2019
16:30:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
SK Vinařice
A mužstvo
9 : 1
Více
3.Neděle
08. 09. 2019
17:00:00
TJ Baník Lubná
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
0 : 6
Více
2.Neděle
01. 09. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
Sokol Jedomělice
A mužstvo
2 : 1
Více
1.Neděle
25. 08. 2019
13:30:00
SK Braškov
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
3 : 3
Více

Dorost U19

2019 | C1A - Krajský přebor staršího dorostu

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
22.Sobota
09. 11. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19
MFK Dobříš
Dorost U19
3 : 2
Více
21.Neděle
03. 11. 2019
10:15:00
Baník Švermov
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19
0 : 3
Více
20.Sobota
26. 10. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19
SK Slavia Jesenice
Dorost U19
0 : 2
Více
19.Neděle
20. 10. 2019
10:30:00
Povltavská FA
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19
0 : 5
Více
9.Sobota
05. 10. 2019
10:15:00
Český lev - Union Beroun
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19
3 : 2
Více
8.Sobota
28. 09. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19
FK Králův Dvůr
Dorost U19
4 : 3
Více
7.Neděle
22. 09. 2019
10:15:00
FK Lety
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19
1 : 6
Více
6.Čtvrtek
10. 10. 2019
16:00:00
Sokol Hostouň
Dorost U19
Tatran Rakovník
Dorost U19
5 : 1
Více
5.Neděle
08. 09. 2019
10:15:00
SK Slaný
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19
1 : 2
Více
4.Sobota
31. 08. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19
MFK Dobříš
Dorost U19
4 : 0
Více
3.Neděle
25. 08. 2019
10:15:00
Baník Švermov
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19
5 : 1
Více
2.Sobota
17. 08. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19
SK Slavia Jesenice
Dorost U19
6 : 8
Více
1.Neděle
13. 10. 2019
10:30:00
Povltavská FA
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19
2 : 6
Více

Dorost U17

2019 | D1A - Krajský přebor mladšího dorostu

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
22.Sobota
09. 11. 2019
12:30:00
Sokol Hostouň
Dorost U17
MFK Dobříš
Dorost U17
5 : 0
Více
21.Neděle
03. 11. 2019
12:30:00
Baník Švermov
Dorost U17
Sokol Hostouň
Dorost U17
7 : 4
Více
20.Sobota
26. 10. 2019
12:30:00
Sokol Hostouň
Dorost U17
SK Slavia Jesenice
Dorost U17
12 : 1
Více
19.Neděle
20. 10. 2019
12:45:00
Povltavská FA
Dorost U17
Sokol Hostouň
Dorost U17
1 : 1
Více
9.Sobota
05. 10. 2019
12:30:00
Český lev - Union Beroun
Dorost U17
Sokol Hostouň
Dorost U17
2 : 2
Více
8.Sobota
28. 09. 2019
12:30:00
Sokol Hostouň
Dorost U17
FK Králův Dvůr
Dorost U17
4 : 2
Více
7.Neděle
22. 09. 2019
12:30:00
FK Lety
Dorost U17
Sokol Hostouň
Dorost U17
2 : 5
Více
5.Neděle
08. 09. 2019
12:30:00
SK Slaný
Dorost U17
Sokol Hostouň
Dorost U17
2 : 6
Více
4.Sobota
31. 08. 2019
12:30:00
Sokol Hostouň
Dorost U17
MFK Dobříš
Dorost U17
3 : 2
Více
3.Neděle
25. 08. 2019
12:30:00
Baník Švermov
Dorost U17
Sokol Hostouň
Dorost U17
1 : 0
Více
2.Čtvrtek
26. 09. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
Dorost U17
SK Slavia Jesenice
Dorost U17
8 : 1
Více
1.Neděle
13. 10. 2019
12:30:00
Povltavská FA
Dorost U17
Sokol Hostouň
Dorost U17
1 : 4
Více

Starší žáci U15

2019 | E1A - Krajský přebor starších žáků skupina A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
14.Neděle
06. 10. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
TJ Viktoria Vestec
Starší žáci U15
7 : 1
Více
13.Sobota
02. 11. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Lhota
Starší žáci U15
2 : 5
Více
12.Čtvrtek
07. 11. 2019
17:00:00
Tatran Rakovník
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
3 : 0
Více
11.Sobota
19. 10. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Spartak Příbram
Starší žáci U15
0 : 1
Více
10.Neděle
13. 10. 2019
09:30:00
Povltavská FA
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
5 : 1
Více
9.Sobota
05. 10. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
TJ Unhošť
Starší žáci U15
1 : 3
Více
8.Úterý
24. 09. 2019
17:00:00
Baník Švermov
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
4 : 0
Více
7.Sobota
21. 09. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Rakovník
Starší žáci U15
6 : 0
Více
6.Sobota
14. 09. 2019
10:15:00
SK Rapid Psáry
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
2 : 6
Více
5.Sobota
07. 09. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Roztoky
Starší žáci U15
7 : 2
Více
4.Neděle
01. 09. 2019
10:15:00
Český lev - Union Beroun
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
3 : 3
Více
3.Sobota
24. 08. 2019
10:15:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
MFK Dobříš
Starší žáci U15
1 : 5
Více
2.Středa
11. 09. 2019
17:00:00
TJ Tatran Sedlčany
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
5 : 0
Více
1.Středa
28. 08. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Slaný
Starší žáci U15
2 : 1
Více

Mladší žáci U13

2019 | F1A - Krajský přebor mladších žáků skupina A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
14.Sobota
09. 11. 2019
15:00:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
TJ Viktoria Vestec
Mladší žáci U13
1 : 5
Více
13.Sobota
02. 11. 2019
11:55:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
SK Lhota
Mladší žáci U13
2 : 3
Více
12.Úterý
05. 11. 2019
17:00:00
Tatran Rakovník
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
1 : 7
Více
11.Sobota
19. 10. 2019
11:55:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
SK Spartak Příbram
Mladší žáci U13
1 : 3
Více
10.Neděle
13. 10. 2019
11:20:00
Povltavská FA
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
3 : 1
Více
9.Sobota
05. 10. 2019
11:55:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
TJ Unhošť
Mladší žáci U13
9 : 4
Více
8.Úterý
24. 09. 2019
18:40:00
Baník Švermov
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
1 : 9
Více
7.Sobota
21. 09. 2019
11:55:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
SK Rakovník
Mladší žáci U13
6 : 2
Více
6.Sobota
14. 09. 2019
11:55:00
SK Rapid Psáry
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
2 : 4
Více
5.Sobota
07. 09. 2019
11:55:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
SK Roztoky
Mladší žáci U13
11 : 0
Více
4.Neděle
01. 09. 2019
11:55:00
Český lev - Union Beroun
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
2 : 2
Více
3.Sobota
24. 08. 2019
11:55:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
MFK Dobříš
Mladší žáci U13
3 : 3
Více
2.Středa
11. 09. 2019
18:40:00
TJ Tatran Sedlčany
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
1 : 12
Více
1.Středa
28. 08. 2019
18:40:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
SK Slaný
Mladší žáci U13
9 : 5
Více

Mladší žáci U13 B

2019 | F2C - Okresní soutěž mladších žáků A | Hostouň B

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
11.Úterý
05. 11. 2019
16:15:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
TJ Unhošť
Mladší žáci U13
3 : 2
Více
10.Úterý
22. 10. 2019
17:00:00
FC Čechie Velká Dobrá
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
1 : 2
Více
9.Středa
16. 10. 2019
16:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
TJ Slovan Kladno
Mladší žáci U13
1 : 8
Více
8.Středa
09. 10. 2019
17:00:00
SK Lhota
Mladší žáci U13 B
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
7 : 2
Více
7.Sobota
05. 10. 2019
10:15:00
SK Kladno
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
6 : 5
Více
6.Středa
25. 09. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
AFK Tuchlovice
Mladší žáci U13
3 : 0
Více
5.Středa
18. 09. 2019
17:00:00
SK Doksy
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
7 : 1
Více
4.Středa
11. 09. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
SK Kamenné Žehrovice
Mladší žáci U13
7 : 8
Více
3.Pátek
06. 09. 2019
17:00:00
SK Kročehlavy
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
3 : 2
Více
2.Pátek
27. 09. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
SK Vinařice
Mladší žáci U13
10 : 0
Více
1.Středa
04. 09. 2019
17:00:00
FK Slavoj Kladno
Mladší žáci U13
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13 B
1 : 12
Více

Starší přípravka

2019 | G2C - Okresní soutěž starších přípravek C

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
9.Sobota
02. 11. 2019
11:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
SK Braškov
Starší přípravka
11 : 0
Více
9.Sobota
02. 11. 2019
11:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
TJ Unhošť
Starší přípravka
0 : 6
Více
8.Pátek
25. 10. 2019
16:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
TJ SK Hřebeč
Starší přípravka
3 : 5
Více
8.Pátek
25. 10. 2019
16:00:00
TJ Unhošť
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
3 : 0
Více
7.Pátek
18. 10. 2019
16:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
TJ Unhošť
Starší přípravka
6 : 7
Více
7.Pátek
18. 10. 2019
16:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
SK Velké Přítočno
Starší přípravka
1 : 6
Více
6.Pátek
11. 10. 2019
16:30:00
TJ Unhošť
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
5 : 1
Více
6.Pátek
11. 10. 2019
16:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
SK Buštěhrad
Starší přípravka
0 : 0
Více
5.Středa
02. 10. 2019
17:00:00
SK Buštěhrad
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
3 : 2
Více
5.Středa
02. 10. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
SK Velké Přítočno
Starší přípravka
5 : 3
Více
4.Pátek
27. 09. 2019
17:00:00
SK Braškov
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
0 : 7
Více
4.Pátek
27. 09. 2019
17:00:00
SK Velké Přítočno
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
1 : 3
Více
3.Sobota
21. 09. 2019
11:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
SK Buštěhrad
Starší přípravka
5 : 2
Více
3.Sobota
21. 09. 2019
11:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
TJ SK Hřebeč
Starší přípravka
2 : 5
Více
2.Čtvrtek
12. 09. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
SK Velké Přítočno
Starší přípravka
1 : 4
Více
2.Čtvrtek
12. 09. 2019
17:00:00
TJ SK Hřebeč
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
2 : 4
Více
1.Pátek
06. 09. 2019
17:00:00
SK Braškov
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
4 : 4
Více
1.Pátek
06. 09. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
TJ SK Hřebeč
Starší přípravka
4 : 3
Více

Mladší přípravka

2019 | H2A - Okresní soutěž mladších přípravek sk. "A"

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
9.Pátek
01. 11. 2019
15:30:00
TJ SK Hřebeč
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
5 : 3
Více
9.Pátek
01. 11. 2019
15:30:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
TJ Unhošť
Mladší přípravka
8 : 8
Více
8.Sobota
26. 10. 2019
11:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
TJ SK Hřebeč
Mladší přípravka
3 : 12
Více
8.Sobota
26. 10. 2019
11:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
SK Buštěhrad
Mladší přípravka
11 : 6
Více
7.Pátek
18. 10. 2019
16:30:00
TJ SK Hřebeč
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
4 : 6
Více
7.Pátek
18. 10. 2019
16:30:00
SK Velké Přítočno
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
2 : 13
Více
6.Sobota
12. 10. 2019
11:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
TJ SK Hřebeč
Mladší přípravka
6 : 4
Více
5.Pátek
04. 10. 2019
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
SK Buštěhrad
Mladší přípravka
8 : 1
Více
5.Pátek
04. 10. 2019
17:00:00
TJ Unhošť
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
3 : 8
Více
4.Pátek
27. 09. 2019
17:00:00
SK Buštěhrad
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
3 : 12
Více
3.Sobota
21. 09. 2019
11:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
TJ Unhošť
Mladší přípravka
12 : 2
Více
3.Sobota
21. 09. 2019
11:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
SK Velké Přítočno
Mladší přípravka
8 : 3
Více
2.Pátek
13. 09. 2019
17:00:00
TJ Unhošť
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
2 : 10
Více
1.Pátek
06. 09. 2019
17:00:00
SK Velké Přítočno
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
3 : 16
Více
Fan Shop Sokol Hostouň