10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

Zlatý pohárek z Nučic pro starší přípravku na závěr roku

Výběr starší přípravky pod vedením trenérů Davida Šípa a Romana Hašpla se zúčastnil den před koncem roku 2017 halového turnaje v Nučicích. Sehrál dvě série vzájemných zápasů (12 min.) s dalšími účastníky, týmy Dobříče, Vrané/Zvole a domácích Nučic.

Tradičně se střídaly lepší chvilky s horšími, možná přesnější by bylo efektivnější s méně efektivními. Tým Hostouně  i přes převahu prohrál hned první klání s Dobřící nejtěsněji 0:1, utkání se prostě hrají na branky, nikoliv na šance. V daších zápasech hoši zabrali, s Nučicemi 3:1 a Vrané/Zvole přehráli 6:0.

Druhou sérii načali těsnou výhrou nad Dobříčí 1:0, na oplátku. S Nučicemi ale úvodní tlak nepřetavili v branky a Nučice nenápadně úřadovaly, najednou to bylo 0:3! Utkání nabralo na obrátce, ale náskok se dohonit nepodařilo a prohráli jsme 2:4. První místo se zdálo být již mimo realitu. Pomohly ale nečekaně výsledky ostatních týmů a hlavně poslední vysoká výhra, palba do sítě Vrané/Zvole, s finálním skóre 8:1.

Organizátor vyhlásil individuální ceny a celkové výsledky. Za tým Hostouně si ocenění "nejužitečnější hráč" vysloužil Matěj Kučera. To hlavní ale přišlo následně. Tři týmy vybojovaly shodně 12 bodů! Díky vysokému počtu vstřelených branek (20) jsme získali první místo, před Nučicemi (14 branek) a Dobříčí (12 branek), čtvrté místo patřilo týmu Vrané/Zvole, které se spíše mladším týmem bojovalo velmi statečně.

Kluci ze Sokola Hostouň měli radost a těší se na další utkání, hlavně na Zimní ligu Motorlet, utkání na trávě nás baví nejvíce.

Fotogalerie ZDE

Videomomentky ZDE