10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

BĚHEM UPLYNULÉHO VÍKENDU HRÁLA 3 NAŠE MUŽSTVA SVÁ UTKÁNÍ. PŘIBLÍŽÍME VÁM JEJICH PRŮBĚH A SESTAVY.

A TÝM

První domácí utkání v sezóně skončilo vítězstvím 2:1 na pokutové kopy proti Rejšicím. Zápas byl ovlivněn mokrým trávníkem a vyloučením J.Čurdy ze 48. minuty.

Komentář trenéra Čurdy:

Sestava:

Hňup – T.Krupička, Motlík, Burant, Hanuščík – Novák, Zachariáš (78.Elman), Čurda, Pudil (73.Stočes) – Šilhán, Letko

Střelci: Letko

B TÝM

Generálka na mistrovské zápasy dopadla úspěšně, nad Řepy mužstvo zvítězilo 3:2.

Komentář trenéra Vlčka:

Odehráli jsem dva naprosto rozdílné poločasy. Naštěstí ten druhý byl z naší strany výrazně kvalitnější i produktivnější a tak je na co v prvním mistrovském zápase soutěže navázat. Ve druhé poločase se nám zlepšeným pohybem a využitím volných křídelních prostor podařilo soupeře dostat pod tlak a skóre z prvního poločasu otočit. K prvním poločasu se budeme muset ještě během týdne vrátit a pár věcí si vyříkat. Rád bych poděkoval fanouškům za podporu během přípravných zápasů a pozval je na první soutěžní utkání sezóny.

Sestava:

Ondrejička – Seidl, Viduna, Jančár – Luka, Fábry, Bureš, Žíla – Bodnár, Slanina – Kubát

2. poločas:

Ondrejička – Seidl, Viduna, Kosina – Jančár – P.Kohout, Fábry, Bureš, Jindřich – Slanina (Haloun), D.Kohout

DOROST

První přátelák se nesl v duchu zkoušení nového herního systému 3-5-2 a byl ovlivněn mnoha absencemi. S Červeným Újezdem se vedlo 2:0 a 3:1, přesto utkání skončilo remízou 3:3.

Sestava:

Kettner – Dědeček, Zadražil, Janouš – (hráč Rokycan Jirka – příprava s týmem během pobytu v Hostouni), Urban, Krejsa, Šefčík J.,Kučera O.-Rác, Fanta