Za celý klub Sokol Hostouň děkujeme za podporu v právě skončené sezóně

Za celý klub Sokol Hostouň děkujeme za podporu v právě skončené sezóně!

Ročník 2018/19 se řadí v historii klubu mezi ty nejúspěšnější.  První mužstvo překonalo další historický milník, když postoupilo do třetí nejvyšší soutěže. Postup o soutěž výš (1. A třída) oslavila i hostouňská rezerva. Premiérový ročník v Krajském přeboru zvládla dorostenecká družstva. Dorostenci dělali klubu dobré jméno nejen na domácí scéně, ale i na té mezinárodní. Svou soutěž zvládli i starší žáci, kteří sezónu zakončili ziskem titulu v Lidickém poháru. Titul za nejlepší oddíl Kladenska získali mladší žáci. Ti korunovali skvělý ročník vítězstvím v prestižním poháru Kába Cup. Neztratily se ani týmy přípravek. Hráči starší přípravky dokonce prošli ročníkem bez jediné porážky.

A právě Vaše podpora byla jedním z hnacích motorů v cestě za úspěchy našich družstev. Přes léto Vám přejeme mnoho krásných zážitků a brzo na viděnou při kláních hostouňských týmů.