Z bažiny se Hostouň ne a ne vydrápat

****S Rakovníkem to fotbalisté Hostouně prostě neumí. A tak největší favorit I. A třídy po prohře 0:2 strádá dál. Opět měl sice problémy se sestavou, to ho však příliš neomlouvá. Spíš laciný gól v úvodu a neschopnost prodrat se do šancí.*** Při pohledu na sestavu Hostouně, kde nastoupila řada hráčů s nedávnou zkušeností z vyšších soutěží, se zdá nepochopitelné, že tým hraje tak špatně. Ale realita taková je. Domácí dali rychlou branku a soupeř si vytvořil snad jen dvě pořádné šance na vyrovnání. A ty Motlík ani Tichý chvilku před přestávkou nedali.**** Motlík navíc hrubě chyboval při zmíněném gólu na 1:0, kdy vymýšlel s míčem a nakonec přehodil vlastního gólmana Kolumbiče, který se vrátil mezi tyče při nemoci Zamazala. „Vše, co jsme chtěli hrát, se rázem rozsypalo. Tahle hloupá chyba zápas rozhodla, " litoval kouč Zdeněk Mužík.**** Tragikomická chyba určila ráz duelu, který skončil pro Hostouň ještě hůř než jen porážkou. Už tak veliká marodka se rozrostla o Zachariáše (opět koleno) a navíc ještě Hofmana (distorze kotníku). Aspoň, že se vrátil Himl. „My máme navíc do konce podzimu souběh s béčkem, takže jsme měli málo hráčů na střídání a po zranění Hofmana jsme dohrávali v deseti, " řekl Mužík.**** Jeho tým nakonec inkasoval ještě v 85. minutě po jednom z brejků (ty další lapil Kolumbič) od Z. Schwendta. „Na brejcích mají hru založenou, i z toho pohledu nás nejvíc postihla chyba v úvodu. Navíc nám chybí klid a přesnost ve finální fázi, " zoufal si Zdeněk Mužík.****