17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

VYŽÁDÁN FANOUŠKY - Radek Neumann

Na facebooku vyžádaný rozovor je zde!

Jak se k nám Radek dostal a jak na sobě maká si můžete přečíst dole.

Nezapomeňte si také prohlídnout fotky ZE ŽIVOTA HRÁČE.

1)     Jak dlouho jsi v Hostouni?

Necelý rok

2)     Jak jsi se sem dostal?

Přes trenéra Čurdu, který mě trénoval v Kladenském dorostu.

3)     Po Kubovi Hanuščíkovi, který je ale z Hostouně, jsi byl první z řady mladých hráčů, kteří prošli SK Kladnem, který sem zamířil. Bylo těžké se začlenit do mužstva?

Spoluhráči mi pomohli, takže nebylo

4)     Uvítal jsi poté v týmu známé tváře z mládežnických týmů?

Určitě ano. S některými hraji už od mala, takže jsem rád, že s nimi mohu kopat dál.

5)     Na jaře ses stal stálým členem sestavy, poté ses zranil. Bylo to těžké pro psychiku?

Trochu ano, po minulém podzimu, kdy jsem toho tolik nenahrál, jsem se cítil konečně rozehraný a v herní pohodě. Bohužel zranění ke sportu patří, ale mohlo by jich být přece jen méně.

6)     Rozhodl ses absolvovat letní přípravu s divizním SK Kladnem, poté ses vrátil do Hostouně. Nelituješ toho? Co se týče základní sestavy, znovu trvalo, než ses do ní propracoval.

Nelituji toho, byli jsme takhle domluvený s trenérem už od začátku že přípravu absolvuji na Kladně. Co se týče základní sestavy tak budu muset chytit každou šanci jelikož nás je tu teď víc než na jaře kdy jsem měl víc prostoru.

7)     Na krajích obrany je v týmu opravdu velký přetlak, jak se k tomu stavíš?

Pracuji na sobě tak abych byl já ten, co bude hrát, ale je to dobře. Bez konkurence by to nebylo ono.

8)     Chtěl bys něco vzkázat dvěma kamarádům, kteří na Facebookové stránce požádali o rozhovor s tebou?

Děkuji jim za podporu.