1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

VÝSTAVBA NOVÉ HRACÍ PLOCHY

Dlouho očekávaná rekonstrukce fotbalového areálu Sokola Hostouň by měla podle všeho vypuknout ve středu 15. října. Kompletně se vymění jak hrací plocha stadionu Vojtěcha Zeithamela, tak i zázemí pro hráče a funkcionáře. Celá rekonstrukce proběhne na základě razantního stavebního zásahu , kdy se odebere do jednoho metru zemina a vytvoří nové podkladní vrstvy hrací plochy. Hřiště dostane automatickou závlahu, nové bezpečnostní sítě a zábradlí kolem hrací plochy. Částečnou rekonstrukcí projdou i kabiny hostů a rozhodčích. Domácí zápasy bude Sokol nyní hrát na hřištích sousedních týmů. Áčko v krajském přeboru v Jenči, béčko (okresní přebor) v Dobrovízi a žáci v Jenči. Zápas B mužstva s Kročehlavy, který měla Hostouň B sehrát v sobotu doma, se odehraje na hřišti Kročehlav v sobotu 18. října od 15.30 hodin. Rekonstrukce v Hostouni by měla skončit na přelomu listopadu a prosince podle klimatických podmínek.