29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

VOLF SOCCER ACADEMY – skupinové a individuální tréninky dovedností

Chceš zlepšit dovednosti s míčem, rychlost a vyzkoušet si tréninky pojaté zábavnou formou? Přesně to jsou tři základní pilíře mezinárodní fotbalové akademie Volf Soccer Academy, které si můžeš zdokonalit pod trenérem a hráčem třetiligového A mužstva Sokola Hostouň Jirkou Januškou.

O mezinárodní fotbalové akademii Volf Soccer Academy

Jsme mezinárodní fotbalová akademie Volf Soccer Academy. Tento rok jsme oslavili 10. výročí od založení první pobočky v Kanadě. Dále působíme v Egyptě, Ugandě a po České republice.

Naše tréninky probíhají v malých skupinách po 6-8 hráčích, aby se dostalo každému individuálního přístupu. Základní pilíře tréninku jsou práce s míčem ve vysoké intenzitě, rychlost pohybu i myšlení, a především vše probíhá zábavnou a herní formou. Klademe důraz na co nejvíce kontaktů s balonem během tréninku a na detaily, na které není během týmových tréninků dostatek prostoru.

Více informací naleznete na našem webu a na instagramu, kde je spoustu videí a fotek z tréninků. Případně se obraťte přímo na trenéra VSA Jirku Janušku (+420 606 571 562).