20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

VK | Viktor Pančev: Jsem rád za fotbalovou šanci v Hostouni

Vychytal výhru Hostouně nad rezervou pražské Slavie (1:0) a už se jeho jméno skloňuje v souvislosti s brankářským talentem. Viktor Pančev (19) přišel k sokolům ze Sparty Praha a kvalitní gólmanskou školu prodává se vším všudy.

Foto: Lukáš Horníček

Když jste se ve Spartě dozvěděl, že vás pošlou na hostování do Hostouně, nemusel jste se podívat do mapy, kde tahle vesnička leží?

(usmívá se) Nebylo třeba, Hostouň už je zavedenou fotbalovou adresou.

Nebyl jste zklamaný, že jdete až do třetí ligy?

Nebyl, věděl jsem, že béčko Sparty má v druhé lize na mém postu k dispozici velkou konkurenci. Potřebuji nasbírat co nejvíce zkušeností a třetí liga v Hostouni je výborná příležitost dát o sobě vědět. Navíc máme výbornou partu, kterou vedou výborní trenéři včetně kouče gólmanů pana Charváta. Je i jeho zásluha, že se zápas od zápasu lepším.

Projevila Hostouň zájem o váš přestup?

V létě se vracím do Sparty a vůbec nevím, co se bude dít. Jedno vím určitě – potřebuji co nejvíce chytat!

Zdroj: Vaše Kladno - Jan Murárik