4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

VK: Sokol Gajecký: Věřím, že jsme na vítězné vlně

Ve druhém zápase po sobě měl útočník Vojtěch Gajecký zásluhu na vítězných gólech. Dvě utkání v řadě i díky tomu hostouňský Sokol v divizi neprohrál. A výhra se očekává i dnes odpoledne (17.00 h.), kdy Hostouň hostí beznadějně poslední Nový Bor.

V Ostré šel přes vás rozhodující gól a doma proti Chomutovu jste jeden vstřelil a na další nahrál. Přitom od zimní přípravy jste do té doby pro zranění stál...

V Ostré to nebylo kvůli kondici ani na poločas a s Chomutovem jsme byli s trenérem domluveni, že po půli vystřídám. Vzhledem ke všem zdravotním potížím, které jsem od zimy prodělal, bylo lepší start nepřepálit (usmívá se). Chomutov působil odevzdaně, takže jsem poločas v pohodě vydržel ve zdraví.

Gól jste vstřelil už ve čtyřicáté vteřině. Skóroval jste někdy rychleji?

Ne. Dosud nejrychlejší gól jsem dal zase v dresu Hostouně, ve svém prvním zápase v České Lípě. Tam jsem ho vstřelil asi ve třetí minutě... Proti Chomutovu nám to sedlo úplně všem. Dát tak rychlý gól bylo o to jednodušší. Věřím, že jsme nasedli na vítěznou vlnu. Od Ostré jdeme v každém zápase hned od začátku za vítězstvím.

Uvidíme gólové hody také dnes proti Boru?

Divákům i nám bych to přál, každopádně ty tři povinné body získat musíme jakýmkoli skóre.