4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

VK: Nový Bor Hostouňským Sokolům křídla nepřistřihl

Fotbalisté Hostouně vítězstvím na hřišti Nového Boru 4:0 (2:0) jen  potvrdili, že v této sezoně zatím předvádějí nejkvalitnější fotbal ve své historii.

S novou tváří do obrany či zálohy Podobským a navrátilcem z marodky Vašákem jeli Hostouňští do Nového Boru pro body, které by je udržely na druhém místě za Neratovicemi. Sokolové v posledních kolech předvádějí atraktivní kopanou podpořenou skvělou formou takřka na všech postech, včetně Pettíka, který opět v tomto ročníku vychytal nulu. Hosté domácí borce k míči nepouštěli a jedinou šanci Boru vstřelit gól přežili bez úhony. Naopak mohli na druhé straně přidat tři čtyři góly. Trenér Hašek při jasné převaze svého týmu provětral všechny náhradníky.

"Domácí výkonem potvrdili, že jsou v současné době oprávněně na dně tabulky. Jsem rád, že jsem mohl dát příležitost klukům, kteří delší dobu nehráli. Z mého pohledu jsme se výborně připravili na příští neděli, kdy hostíme kladenský SK," usmíval se po utkání kouč Sokola Zdeněk Hašek.

Sestava Sokola: Pettík - Charvát, Motlík, Trapp, Krndžija, Marek, Kabele, Gajecký, Dukát, Trnka, Šilhan (střídali v druhém poločase Gibilov za Trnku, Podobský za Krndžiju, Vašák za Šilhana, Krupička za Dukáta, Viduna za Gajeckého).

Jan Murárik, zdroj