29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

VK: Hostouňští sokolové porazili třetí ligu

První přípravné utkání nové sezony mají za sebou sokolové z Hostouně. Na hřišti sousední Dobrovíze porazili třetiligový Králův Dvůr 4:2 (2:1).

Trenérská dvojice Hašek - Čurda poslala od začátku do zápasu osvědčenou sestavu z uplynulého jara. A vyplatilo se. Je znát, že si hráči vzali v pauze individuální přípravu k srdci. Svižný fotbal okořenil v první půli dvěma góly Kulhavý. Pettík dovolil hostům jeden zásah.

V šedesáté minutě navýšil skóre Marek, což svědčí o tom, že od trendu zapojování zadních řad do útoku Hostouň ani v této sezoně neustoupí. O čtyři minuty později se zakončením k tyči připomněl kanonýr Hájek. Cábelíci už jen snížili.

Příští středu hostí Sokol v Dobrovízi Zápy (18.00 h.).

Sestava Sokola: Pettík - Charvát, Trapp, Viduna, Vašák, Kabele, Marek, Věchtík, Kulhavý, Gajecký, Hájek (střídali Stojka, Romanovskyy, Dukát, Hanuščík, Linc, Vegricht, Křižka, Eichler).