4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

VK: Hostouň vybojovala bod

Poprvé na jaře nastoupili sokolové na trávě a podruhé v řadě podlehli až na penalty. V Úvalech totiž po devadesáti minutách svítily na tabuli dvě nuly.

Úvodní poločas byl přehlídkou nakopávaných centrů Hostouně a marné snahy o kombinační ofenzívu domácích. Fotbal se odehrával převážně uprostřed hřiště.

Mezi tři brankovè tyče se trefil poprvé až po změně stran v 84. minutě celek v modrých dresech. Kudrna si s hlavičkou po přímém kopu poradil. Závěr základní hrací doby se nesl ve znamení chyb sudího, kterému se nechtělo odpiskaním penalty proti Úvalům zápas rozhodnout před rozstřelem...

Hostouňští šli kopat penalty o body podruhé za sebou. A stejně jako na Motorletu se jim ani v Úvalech nepodařilo ukořistit dva body. "Přijeli jsme vyhrát. Nevytvořili jsme si šance, což se dá přičíst částečně i našemu přechodu z umělky na přírodní povrch," uvedl trenér Hostouně Zdeněk Hašek.

Sokol příští pátek přivítá na umělce v Rynholci Arsenal Českou Lípu (16.00).

Sestava Sokola: Kudrna - Krndžija, Dunderovič, Trapp, Charvát, Marek, Kabele, Kulhavý, Patarocha, Kolmistr, Hájek (Vašák za Patarochu, Hanuščík za Kolmistra, Stojka za Hájka).