4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

VK: Hostouň padla v Českém Brodě

Český Brod pokořil hostouňský Sokol v poměru 2:1 (1:1) a odsoudil hosty k záchranářským starostem.

V brance Sokola stál poprvé Kudrna a v sestavě kvůli zranění svalu poprvé chyběl zkušený Marek. Prvních 25 minut domácí předváděli velmi dobrý fotbal a skórovali šťastnou brankou po standardní situaci. Sokoly inkasovaný gól probudil a odměnou za zlepšený fotbal jim bylo vyrovnání po pohledné akci, kterou z druhé vlny zakončil Burant placírkou k tyči. Po změně stran Sokolové domáci mírně zatlačili, ovšem z brejku inkasovali rozhodujíci gól a zápas se dohrál v režii Českého Brodu.

"Děláme zbytečné chyby a schází nám kvalita v zakončení," uvedl po utkání Michal Zachariáš. "Neměli jsme ani tu trošku potřebného štěstí," dodal František Motlík. "Výrazně nás nepřehráli, takže jsme zase zbytečně ztratili body. Remíza by byla spravedlivá," doplnil šéf Sokola Jiří Hondl.

Příští neděli hostí Sokolové mužstvo Brozan (17.00 h.).

Gól Sokola: 40. Burant

Sestava Sokola: Kudrna - Hanuščík, Vlasatý, Burant, Krndžija, Novák, Krupička, Čurda, Vašák, Trnka, Rouček (střídali - Motlík za Hanuščíka, Zeman za Roučka, Zachariáš za Trnku, Šilhan za Vlasatého).

Zdroj: Jan Murárik, Vaše Kladno