4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

VK: Hostouň jede do natěšených Úval

Fotbalisté Hostouně odehráli v jarní části divize z uplynulých dvou kol pouze jediné, jejich zítřejší soupeř (15.00 h.), domácí SK Úvaly, dosud kvůli počasí nekoply do balonu ani jednou.

Foto: Jan Murárik

"Hráči jsou natěšení na fotbal i soupeře. Nehráli jsme jak mistráky, tak ani přátelská utkání, protože jsme nesehnali vhodné soupeře nebo vhodné časy na umělém povrchu. V horních patrech tabulky, kde jsme my i Hostouň, je to bodově vyrovnané, takže vyrovnaný čekám i zápas se Sokolem," uvedl pro Vaše Kladno šéf fotbalových Úval Václav Kopač.

Úvaly jsou v tabulce sedmé o bod za pátým Sokolem, který sehrál jen zápas na Motorletu, odkud si odvezl bod. "Přecházíme z tréninků i zápasů na umělé trávě rovnou na přírodní povrch, což při současném stavu hracích ploch není optimální. Nevíme, jak je na tom hřiště v Úvalech, ale čekám spíš boj než pohledný fotbal. Jedeme tam až na tři marody, Motlíka, Gajeckého a Vechtíka, kompletní a chceme bodovat," řekl kouč Sokola Zdeněk Hašek.

Vaše Kladno, Jan Murárik