4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

VK: Gólovka Honzy Jirase. Penalty se v Úvalech daly kopnout líp

Hostouň prohrála v Úvalech na penalty a podle mého názoru je aktéři v zelených dresech mohli kopnout líp. Dva body z venku by byly zlaté.

Úvaly nasadily do zápasu samé mladé kluky, čímž Hostouň zaskočily. Ale jakmile jsme dali gól, domácí kupodivu odpadli a přestali hrát to, co na nás platilo. Škoda, že jsme je nechali před koncem poločasu vyrovnat. Pak už byl zápas vyrovnaný a šlo jen o to, kdo dá druhou branku. Ta ale nepadla, i když v druhém poločase se díky zvýšenému pohybu v záloze hra Sokola zvedla a byli jsme lepší než Úvaly. Dobře hráli Rouček, Vašák, Novák a podržel nás brankář Kudrna, který mimo jiné výborně sbíral centry. Vzadu bylo na Motlíkovi znát, že má ještě ve hře rezervy.
V neděli hrajeme s prvním Nymburkem a možná se budu někomu zdát až příliš naivní, ale já si myslím, že ho můžeme porazit. Nymburk v poslední době nemá ani zdaleka výsledky odpovídající lídru divize.

Zdroj: Jan Jiras, Vaše Kladno