17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

VK: Gólovka Honzy Jirase. Nezažil jsem, aby soupeř přijel jen v jedenácti

Takhle odevzdaného soupeře Hostouně jsem ještě v divizi neviděl. Nebál jsem se o výsledek, ten byl podle toho jasný, bál jsem se jen, aby naši kluci nepřestali hrát fotbal.

Chomutovští v jedenácti pochopitelně žádnou útočnou smršť nepředváděli a naši si aspoň v klidu zahráli. Jenomže na začátku druhé půle to vypadalo, že do chomutovské letargie upadli taky a přestali se na chvíli snažit hrát pohledný fotbal. Výjimkou byli Rouček, Novák, Hanuščík nebo Čurda, naše obrana neměla co dělat a gólman se při náhodných pokusech jen tu a tam příjemně protáhnul. Ale co, aspoň si přišel na druhou vychytanou nulu v řadě...

Teď nás čekají dvě klidná kola. Jako fanoušek, který nevynechal zápas, bych v nich rád byl za svou věrnost odměněn pěknou hrou Hostouně.

Honza Jiras

ZDROJ