4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

VK: Gólovka Honzy Jirase. Hostouni s Kladnem by slušela remíza

Derby se mně líbilo až ve druhém poločase. Zápasu by ale slušela spíše remíza než jednogólová výhra SK.

Třicet minut to byl neurovnaný nezáživný fotbal. Kdyby všichni hráči měli jednu barvu dresu, tak by to nevadilo, protože si stejně jen nahrávali navzájem. Čurda s Motlíkem měli své šance řešit jinak, to šlo zahrát líp. Kroutil svým gólem a hlavně řešením situace, když šel do vápna hodně ze strany, potvrdil, že je na divizi nadstandardní hráč. Gólmanovi Pettíkovi bych nic nevyčítal, něco udělat musel, když už jeho obráncům takhle unikl. Druhá půle byla výborná. Chvíli hrála Hostouň výborně, pak zase předvádělo Kladno, že je lepší. Domácí ale měli spravedlivě vyrovnat. Škoda, že nemají spolehlivého střelce. Z hráčů musím pochválit Zemana, Tesaře a Kroutila.

Zdroj: Jan Jiras, Vaše Kladno