V nadcházející sezóně vyšle Hostouň do krajských soutěží pět zástupců

Třetiligová účast prvního mužstva Hostouně není jediným milníkem Hostouně. Za bezmála stoletou historii vyšle klub rekordní počet mužstev do krajských soutěží.

Foto: Lukáš Horníček

Od ročníku 2019/20 se zapojí do krajských soutěží 5 mužstev. Po dvou třetích místech se pokusí o postup z 1. B třídy rezerva Hostouně. Druhá sezóna v Krajském přeboru čeká na mladší a starší dorostence. Nejvyšší krajskou soutěž si v nadcházejícím ročníku premiérově zahrají i žákovské výběry (U13 a U15). V přehledu níže Vám přinášíme přehled soupeřů našich mužstev.

B MUŽSTVO | 1. B TŘÍDA - SKUPINA A

Třetí sezóna v 1. B třídě čeká rezervní mužstvo Hostouně. První podzimní zápas odehrají hráči „béčka“ na půdě Braškova 25. 8. Tradiční derby s mužstvem SK Slaný „B“ čeká Hostouňské o první říjnové neděli. Podzimní část sezóny uzavřou na domácí půdě 17. 11. proti Velkému Přítočnu.

1.    FC 05 Zavidov

2.    Velké Přítočno

3.    Sokol Braškov

4.    Sokol Jedomělice

5.    Baník Lubná

6.    SK Vinařice

7.    FK Rudná

8.    SK Družec

9.    SK Slaný B

10. TJ Unhošť

11. TJ Sokol Klobuky

12. Sokol Hostouň B

13. TATRAN Rakovník B

14. SK Lány

U17 a U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - SKUPINA A

Na dorostence čeká v nadcházející sezóně netradičně desetičlenná skupina, která se odehraje tříkolově. Sezónu dorostenci odstartují v sobotu 17. 8. domácím utkáním proti mužstvu SK Slavia Jesenice. O týden později (25. 8.) čeká na dorostence tradiční derby s Baníkem Švermov.

1.    Povltavská FA

2.    TJ Baník Švermov

3.    SK Slaný

4.    FK Lety

5.    Český Lev-Union Beroun

6.    SK Slavia Jesenice

7.    MFK Dobříš

8.    Tatran Rakovník

9.    FK Králův Dvůr

10. Sokol Hostouň

U13 a U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR - SKUPINA A

Premiérová účast v Krajském přeboru čeká mladší a starší žáky. Svou středočeskou pouť začnou v sobotu 24. 8. domácím utkáním proti MFK Dobříš. Podzimní část uzavřou 17. 11. na hřišti Hořovicka.

1.    SK Rakovník

2.    TJ Baník Švermov

3.    TJ Unhošť

4.    Povltavská FA

5.    SK Spartak Příbram

6.    TJ Tatran Rakovník

7.    Sokol Hostouň

8.    TJ Viktoria Vestec

9.    FK Hořovicko

10. SK Slaný

11. TJ Tatran Sedlčany

12. MFK Dobříš

13. Český lev-Union Beroun

14. SK Roztoky

15. SK Rapid Psáry

16. SK Lhota

* Termíny jsou předběžné a může  dojít ke změnám. Změny v programu vyhrazeny.

Autor: Lukáš Horníček