20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

V Hostouni končí trenér Pihávek

Vedení Hostouně se v posledních hodinách rozhodlo o ukončení spolupráce s trenérem A mužstva Ivanem Pihávkem. U týmu končí i trenér brankářů Tomáš Bystřický.

Foto: Sokol Hostouň

Trenér Pihávek přebral první mužstvo Hostouně v lednu 2019 po Zdeňku Haškovi a hned po půl roce u týmu s ním oslavil historický postup do ČFL. Během podzimu sezony 2019/20 s mužstvem v třetí nejvyšší soutěži uhrál 14 bodů, které stačily na 14. příčku. V jarní části sezony, z důvodu koronavirové pandemie, stihl odkoučovat jediné utkání.

Tomáš Bystřický převzal hostouňské brankáře v lednu 2016 a s mužstvem zažil hned dva postupy (pozn.: v roce 2016 do Divize a v roce 2019 do ČFL).

Ivanu Pihávkovi a Tomáši Bystřickému děkujeme za odvedenou práci v klubu a přejeme všechno nejlepší jak v trenérské kariéře, tak v osobním životě.