1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

Uznání soupeře potěší

Říká se: když nedáš gól, nemůžeš vyhrát. Svatá pravda. To platilo naplno pro fotbalisty Semic v dalším kole nejvyšší krajské soutěže. Ti totiž vyšli střelecky naprázdno, neproměnili ani pokutový kop. I proto si všechny body odvezla Hostouň.

„Byl to zatím úplně nejlepší soupeř za celou sezonu. Včetně podzimu," chválil hostující mužstvo vedoucí semického týmu Miroslav Čepelka.

Šance na body ale přece jen byla. Domácí ovšem za stavu jedna nula neproměnili pokutový kop. Faulovaný byl Koštíř a sám postižený penaltu v 66. minutě nedal. Navíc byl za další dvě minuty vyloučený Holan. O pět minut později přidali hosté druhý zásah a o vítězi nebylo pochyb. „Víc než porážka mě mrzí vyloučení Holana," řekl po zápase Čepelka.

Branky: Rouček, Hofman

Rozhodčí: Asník. ŽK: 2:2. ČK: 68. Holan (Semice)