20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

Utkání se Spartou se odehraje na Strahově

Přátelský zápas s AC Sparta Praha sehrajeme 22. 6. 2021 v 17:30 hodin. Nikoliv však v Hostouni, ale v tréninkovém centru Sparty na Strahově.

Foto: Groundhopping & Ultra

Vedení Sparty, v čele s generálním manažerem panem Čuprem, přijalo toto rozhodnutí o změně místa utkání na základě své obavy z možného rizika nakažení hráčů Sparty ze strany diváků nemocí Covid-19. Na Spartě panuje obava, že by případná nákaza mohla ovlivnit nebo přinejmenším narušit jejich účast v předkole LM. Své rozhodnutí sdělila Sparta v pátek.

„Osobně tomu příliš nerozumím ve světle dnešní pandemické situace. Vše jsme se zástupci Sparty důkladně dopředu probrali, seznámili se s našim zázemím a neměli žádných výhrad,“ poskytl vyjádření ke změně místa utkání předseda Hostouně Jiří Hondl.