10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

Utkání s Velvary zrušeno

Sobotní přípravný zápas A mužstva se Slovanem Velvary se nakonec neuskuteční.

Hostouňští se i nadále potýkají s početnou marodkou. Z aktuálního kádru je nadále většina hráčů ve stavu nemocných či zraněných. „Zrušená generálka nás hodně mrzí. I touto cestou se chceme omluvit Velvarům za tento ne úplně šťastný krok, ale nejsme ve stavu, kdy nemůžeme odehrát tak náročné utkání. Za dva roky se nám nestalo, abychom měli tolik zraněných, nemocných či potlučených hráčů. Trénujeme v deseti hráčích, budeme mít co dělat, abychom se dali vůbec dohromady na první kolo s PFA“, řekl k nepříjemnému kroku, ke kterému Sokol musel v nouzi sáhnout, trenér Dominik Rodinger.

První jarní mistrovské utkání se odehrajeme již příští víkend v neděli 5. března (10:00). Povltavskou fotbalovou akademii přivítáme v tradičním zimním azylu posledních let v Rynholci.