29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

Utkání proti Baníku Sokolov odloženo!

Vzhledem k pozitivním testům tří hráčů A mužstva na Covid-19 bylo dnešního dne z rozhodnutí KHS zrušeno domácí soutěžní utkání 2. kola ČFL mezi Sokol Hostouň - Baník Sokolov, které se mělo odehrát v neděli 30. 8. 2020. Mužstvu, včetně realizačního týmu, byla nařízena 14denní karanténa. Utkání se odehraje v náhradním termínu.

První příznaky se objevili u jednoho hráče ve čtvrtek. Okamžitě jsme provedli PCR test, který dopadl pozitivně. V pátek odpoledne následovaly PCR testy celého mužstva, realizačního týmu a vedení klubu. Výsledkem testů jsou další dva pozitivní hráči. Celé mužstvo, včetně realizačního týmu je v současné době ve 14denní karanténě. Během pěti dnů proběhnou kontrolní testy, které určí další postup,“ přibližuje situaci předseda hostouňského fotbalu Jiří Hondl.

„V celé takřka stoleté historii klubu je to snad poprvé co se na posvícení nebude hrát tradiční posvícenské utkání. Klubu to bohužel přináší další finanční a sportovní škody, nicméně nařízení KHS stanice plně respektujeme a postupujeme podle obdržených instrukcí. Je to velice nepříjemná situace. Pro klub, pro hráče, ale i pro celou obec vzhledem k tradičnímu staročeskému posvícení,“ dodává Jiří Hondl.