10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

U9 | Úspěšné mače s Pchery a Stehelčevsí

V minulém týdnu sehrála mladší přípravka 4. a 5. kolo Okresní soutěže mladších přípravek - sk C.

Čtvrté kolo bylo na žádost pořádajícího týmu SK Pchery přesunuto z neděle 30.9. na čtvrtek 4.10 a na hřiště ve Stehelčevsi. Tam si vzájemně změřily síly týmy domácích, dále Pcher a Hostouně.

V sobotu jsme znovu vyzvali tým Pcher to již šlo o 5. kolo, byli jsme pořádajícím týmem, a proto se zápas odehrál na domácím hřišti, v areálu v Dobrovízi.

V rámci obou kol jsme tedy odehráli 3 zápasy a našim chlapcům a dívkám je potřeba poděkovat. Bojovali statečně a ze všech utkání jsme vyšli vítězně.

4 kolo - čtvrtek 4.10:

Pchery - Hostouň 0:9 (0:3)
Jednoznačná záležitost našich borců, víceméně se hrálo na polovině soupeře. V první půli jsme neproměnili spoustu šancí, proti zkušenějšímu soupeři by se nám to mohlo vymstít. Druhou půli ale kluci zabrali a byl z toho krásný výsledek.

Stehelčeves - Hostouň 4:6 (1:3)
Stehelčeves svůj první zápas proti Pcherám nezvládla a prohrála těsně 1:2. Na nás se ale vytáhli a hráli s námi poměrně vyrovnanou partii, i když jsme si pořád udržovali náskok jednoho či dvou gólů a nakonec jsme brali 3 body za vítězství.

5.kolo - sobota 6.10:

Hostouň - Pchery 12:3 (5:0)
K sobotnímu utkání jsme nastoupili v lehce pozměněné sestavě, na výsledku to však nebylo znát. Je dobře, že skórovali  zase jiní hráči než ve čtvrtek, můžeme se tak spolehnout na širší kádr. Kluci (a děvče:-)) hráli bez ostychu, zkoušeli si různé kličky a začali také lépe kombinovat, což působilo soupeři velké problémy. Po prvních 15 minutách jsme vedli 5:0, druhou půli jsme náskok navýšili dokonce na 12:0. Hráči se pak začali vrhat do útoku a přestali myslet na obranu, což soupeř potrestal třemi brankami do naší sítě. I přes tento závěr utkání hodnotíme velice kladně.

V pátek 12.10. 2018 nás čeká soupeř Libčice/Tursko, s kterým změříme síly poprvé, a budeme opět bojovat ze všech sil!

Text: Trenéři - Milan Mészáros a Tomáš Skála
Edit: Bohumil Kučera