28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U9 | Pchery jsme přejeli, Zákolany byly nad naše síly

V sobotu 22. září 2018 nastoupil náš nejmladší výběr U9, hrající Okresní soutěž mladších přípravek sk. C k dalšímu dvojzápasu. Za soupeře měl týmy Pcher a Zákolan. Jak už to bývá, jednou jsi nahoře a jednou zase dole, tak to bylo i dnes. První duel s týmem Pcher jsme zvládli perfektně, efektivně jsme hráli a  vystříleli výhru 14:1. Pak jsme pauzírovali a to nás trochu dostalo z tempa. Navíc druhým soupeřem byly skvělé Zákolany. V prvním poločase jsme drželi krok (3:4), druhá půle ale již byla v režii hostí a po zásluze zákolanští odjeli s výhrou 10:5.

Trenér Milan Mészáros k utkání uvedl: "Dnes jsme přivítali borce z Pcher, po úvodním hvizdu se naši hráči dali do boje. Bylo vidět že jsou při chuti a po vydařeném úvodu jsme získali vedení. Soupeře jsme dostali do tlaku a vytvořili si náskok šesti branek. Mohli jsme si vyzkoušet i dovednosti co milujeme na tréninku. Bylo vidět že se hráči dostávají do soutěžní formy a zápas jsme dovedli do pěkného vítězství 14:1. Druhý zápas proti, řekl bych nejsilnějšímu týmu skupiny, Zákolanúm, jsme zvladli také v dobrém tempu. I když jsme se potkali se zkušenějším a starším týmem obstáli jsme důstojně, nicméně nás přehrávali a podlehli jsme 5:10. Zde je vidět věkový rozdíl, kdy v této kategorii je každý rok tréninku znát. Závěrem bych rád pochválil tým za bojovnost a nasazení. MM

Výsledky kola:

Hostouň Pchery 14:1 (9:0)

Zákolany - Hostouň 10:5 (4:3)

Stehelčeves - Libčice/Tursko 6:2 (4:1)

Zákolany - Pchery 16:1 (7:1)

Další utkání sehrajeme  v neděli 30. září 2018 od 10 hodin, na trávníku SK Pchery s místním týmem a opět se Zákolany.