U9 | Ohlédnutí za podzimem

Hráči mladší přípravky, stejně jako v loňské sezóně, zasáhli na podzim do kladenské okresní soutěže. Mužstvo vedené Kateřinou Kohoutovou zvládlo na podzim odehrát 15 mistrovských utkání. Další přidali v rámci poháru Ondrášovka Cup.

Nejmladší tým Sokola Hostouň (ve složení: Jakub Ečer, David Fedorovyč, Jakub Kapitán, Daniel Kohout, Petr Kohout, Lukáš Krátký, Marek Lipovský, Jan Pešťák, Lukáš Procházka, Adam Pulchart, Matouš Rabiška, Tomáš Ryšlavý, Luca Smith, Daniel Smrž, Jiřina Šedivá, David Tykal) prošel před sezonou velkou obměnou a pro většinu členů byla podzimní utkání vůbec první zkušeností se soutěžními zápasy. Svěřenci Katky Kohoutové byli silní hlavně na domácím hřišti, kde si i připsali nejvyšší vítězství podzimu – v úvodním kole s Velkým Přítočnem (15:2) a se stejným soupeřem i v závěrečném kole (20:4). Zkušenosti sbírali mladí Sokolové i v nejprestižnějším mládežnické turnaji na našem území – Ondrášovka Cupu. V něm sice předvedli nebojácný výkon, ale tentokrát to bohužel na postup nestačilo.

Podzim pohledem trenérky Kateřiny Kohoutové

Po letní prázdninové pauze jsme se již v polovině srpna s chutí pustili do trénování, více jsme se zaměřili na techniku a práci s míčem. V rámci přípravy během podzimní části sezony odehráli děti i několik turnajů a přátelských zápasů.

Podzimní část sezony byla pro nás velice zajímavá. Až do poloviny září nám přálo nádherné počasí. Pravidelná zápasová zátěž nám dopomohla k velkému zlepšení u všech hráčů, a to ve všech herních prvcích.

Závěr podzimu už se sice nesl ve znamení deštivého počasí, i přesto jsem se snažili trénovat kdykoliv to šlo. Bohužel závěr přinesl nepříjemnou tečku v podobě onemocnění několika hráčů.

OKRESNÍ PŘEBOR U9 – SKUPINA A

1.