20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U9 | Na Den vítězství jsme měli i my Den vítězství, na turnaji v Přítočně

Ve středu 8. května, v den státního svátku, za krásného slunečního počasí, se mladší přípravka Sokola Hostouň zúčastnila velmi dobře organizovaného turnaje ve Velkém Přítočně.

Spolu s námi byly dalšími účastníky turnaje přední mláděžnické celky kladenského okresu: Švermov, Hřebeč, Kročehlavy a domácí Velké Přítočno.

Pořadatel v rámci turnaje rozdělil kategorii mladší přípravky na dvě skupiny. Na jednom hřišti probíhaly souboje hráčů ročníku 2010 a na druhém ročníku 2011 a mladší.

Náš starší tým, doplněný o hráče roč. 2011, si vedl velmi dobře, první tři utkání s přehledem vyhrál a měl našlápnuto zvítězit v turnaji. Bohužel rozhodl poslední zápas s Velkým Přítočnem, který byl i přímým soubojem o první místo. Do tohoto duelu naši kluci šli již bohužel oslabení o důležitého hráče, Tadeáše, který v předchozím zápase doplatil na surovou hru Hřebče. I rozlosování turnaje stálo proti nám, neboť jsme tento zápas hráli jako druhý v kuse bez přestávky a to se trochu projevilo. Došly nám síly, zápas jsme prohráli. Chvilku jsme byli zklamaní, ale pak jsme si uvědomili, že jsme obsadili krásné druhé místo.

Ještě lépe si vedli kluci zbytku ročníku 2011 doplnění dokonce o hráče ročníků 2012 a 2013. Všechny zápasy s přehledem zvládli bez ztráty, vstřelili nejvíce branek a to 19 , a nejméně inkasovali, pouze 5x. Odměnou tak bylo zasloužené první místo.

Celkově jsme se stali nejúspěšnějším dvoj týmem turnaje za první a druhé místo.

V neděli 19. 5. 2019 od 14 hodin na hřišti v Dobrovízi pokračujeme soutěžními duely v rámci Okresní soutěže mladších přípravek (U9), skupiny C. Naše dva týmy se utkají vzájemně a též s Kročehlavy. Přijďte naše nejmenší naděje povzbudit!

Radek Hlavsa a Milan Meszáros - trenéři

Bohumil Kučera