2017-12-02 Rakovník MP

V sobotu 2. prosince proběhl v Rakovníku halový turnaj fotbalové minipřípravky pro ročníky 2010/2011. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů a hrálo se systémem každý s každým, 4 hráči v poli + brankář. Nejmladší hráči Sokola Hostouň bojovali statečně a na tomto turnaji nakonec obsadili třetí místo a vybojovali tak bronzové medaile. Umístit jsme se mohli ještě lépe, v zápase s SK Kročehlavy jsme dlouho drželi remízu 1:1, ale cca 30 vteřin před koncem zápasu jsme nakonec inkasovali a už jsme nedokázali odpovědět. V závěrečném zápase se suverénním domácím Rakovníkem jsme otevřeli brzy skóre, bohužel to byla naše jediná branka. Na našich hráčích byla patrná únava, Rakovník rozjel kanonádu a vystřílel si tak zlaté medaile.