U9 | Dvojduel se Hřebčí se nám vydařil

Okresní soutěž  Mladších přípravek skupiny C nám ve svém programu v sobotu 27. dubna 2019 přihrála derbíčko s Hřebčí.

My to ale vezmeme popořadě, od začátku jarní části soutěže.

Kluci z mladší  přípravky mají za sebou 4 kola okresní soutěže mladších přípravek, hrajeme ve skupině C.

Sokol Hostouň B

První dvě kola se nám vůbec nedařilo, v prvním kole jsme měli souběh obou našich týmů a velkou marodku.
Třetí a čtvrté kolo už bylo o poznání lepší. Hráči obou našich týmů hráli výborně a na hřišti to bylo znát.

3. kolo:
SK Kladno - Hostouň B        8:4
Náš rezervní tým sice prohrál, ale předvedl bojovnou a nebojácnou hru. Na začátku zápasu jsme předvedli dobrou kombinační hru a náš tým se ujal vedení, když vedoucí branku vstřelil nejmladší hráč na hřišti Martin Hlavsa.

SK Kladno - Hostouň A       7:8 penalty 1:3
I tady naši chlapci vstoupili do utkání výborně, krásně kombinovali a brzy se ujali vedení 2:0. Kladno začalo také více kombinovat a k vidění byly pěkné akce na obou stranách. Po poločase jsme vedli 3:2. Druhá půle se nesla v duchu hry nahoru-dolu, 5 minut před koncem byl stav nerozhodný 5:5. Pak se nám nepovedlo jedno střídání a Kladno se minutu před koncem ujalo vedení 7:5. Ale fotbal je sport jako každý jiný a hraje se až do konce. Náš hráč Tomáš Skála během poslední minuty vstřelil v podstatě dva totožné góly, když chytře přeloboval kladenského brankáře. Zápas skončil smírně 7:7 a rozhodovali penalty. Naši tři střelci penaltu proměnili všichni a kladenští pouze jednu.....

4. kolo:
Sokol Hostouň A  -  Hřebeč   15:4
Do tohoto zápasu jsme nevstoupili příliš dobře a brzy jsme inkasovali, po prvním střídání jsem se ale srovnali, začali hrát zodpovědně dozadu a dopředu dobře kombinovali. Do konce poločasu jsme vedli 8:2. I druhou půli jsme hráli dobře a zápas skončil 15:4. Střelecky se blýskl Jan Hort, který v tomto zápase vstřelil 7 branek.

Sokol Hostouň B - Hřebeč    6:5
I náš rezervní tým nezačal dobře a první půli prohrával 4:3, pak se ale hra zlepšila a klukům se podařilo zvítězit 6:5

Chceme pochválit všechny hráče za předvedenou hru a výborné výkony ...

• FOTOGALERIE ZDE, popř. ZDE (vyšší rozlišení)
Text: Tomáš Skála
Foto, adm.: Bohumil Kučera