U9 | Dařilo se nám, porazili jsme Velké Přítočno i Hřebeč

OKRESNÍ SOUTĚŽI MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK sk. A , v 7. kole, se náš tým utkal postupně s Velkým Přítočnem a Hřebčí.

V prvním zápase jsme měli velkou převahu a naši borčíci dostrkali skóre až na cifry 13:2.

Mač s domácí Hřebčí už tak jednoduchý nebyl, ale zvládli jsme jej také, výhra 6:4 trenéra Milana Mészárose, kluky i rodičovský fanklub potěšila. Jen tak dále!

K utkání a průběhu sezóny trenér Milan Mészáros uvedl: "Naše několikaletá práce a píle na trénincích nám začala nosit ovoce, do podzimní části sezony jsme vstoupili zatím neporaženi. U mnohých hráčů je vidět posun, kluky fotbal baví a mají radost ze hry, pro mne je to ta nejlepší odměna v mé dosavadní práci..."

Výsledky 7. kola:

Buštěhrad - Unhošť 8:6 (4:3)

Hřebeč - Velké Přítočno 10:2 (5:1)

Velké Přítočno - Hostouň 2:13 (0:4)

Hřebeč - Hostouň 4:6 (2:1)

FOTOGALERIE ZDE

Text, foto - Bohumil Kučera