10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

U7 | Ve tvrdé konkurenci jsme ve Všeradicích nepropadli

Turnaj Všeradice 8.5.2018

Ve sváteční den v úterý 8. května 2018 jsme se s mladší přípravkou zúčastnili turnaje pro ročníky 2011 ve Všeradicích u Berouna. Tento prestižní turnaj byl velice kvalitně zastoupen, celkem se o pohár utkalo 14 týmů. Hrálo se ve dvou skupinách po 7 týmech, systémem každý s každým. Poté bylo dáno pořadí ve skupinách a dále se spolu utkaly týmy, které se umístily na stejném místě. Tzn sedmý se sedmým o 13-14 místo, šestý se šestým o 11-12 atd až se o celkové prvenství v turnaji utkali vítězové skupin.

Naši hráči přijeli  ve složení:
Matěj Illiáš
Matěj Meszároš
Jan Hort
Tomáš Skála
Adam Krupička
Adam Vršťala
Jan Kučera
Karolína Kohoutová

První 3 utkání jsme sehráli v celkem svižném tempu a všechny jsme vyhráli. Čtvrtý zápas jsme nad Bohemians Praha vedli již 2:0, bohužel se nám nepodařilo vedení udržet a zápas skončil smírně 2:2. Tato bodová ztráta se na konci základní části ukázala jako klíčová. Ještě jeden zápas jsme sice vyhráli, na zápas s týmem SKP Rakovník nám již nezůstalo dost sil a prohráli jsme. S Bohemians Praha jsme měli stejný počet bodů, ale horší skóre nás posunulo na 3. příčku v základní skupině. Kdybychom bývali udrželi již zmíněné vedení, obsadili bychom 2. místo a hráli bychom o celkové 3. místo v turnaji se Slavii Praha. Jak známo, na "kdyby" se nehraje a nás čekal souboj o 5. místo s TJ Slovan Lochovice. Bohužel na našich hráčích byla patrná únava a toto utkání jsme prohráli. Nicméně celkové 6.místo ze 14 týmů na kvalitně obsazeném turnaji bereme rádi a těšíme se, že příště se nám třeba povede navázat na úspěšnou šňůru z turnajů, které jsme absolvovali v rámci zimní přípravy....

Celkové pořadí turnaje:

1.  ČLU Beroun