U7 | První turnajové zkušenosti získali naši nejmenší v Neratovicích

První adventní neděli se tým našich nejmladších hráčů kategorie U7 zúčastnil skvělé obsazeného turnaje v Neratovicích.

Mužstva: Neratovice -Býškovice 1, FK Kralupy 1901, FK Ústí nad Labem, SK Roudnice nad Labem, SK Bášť, Neratovice - Býškovice 2

Pro mnohé z našeho týmu, účastnili se tři hráči r. 2013 (!), to byl první turnaj v jejich fotbalové kariéře. Tým ve složení Martin Hlavsa, Anetka Myslíková, Karolína Kohoutová, Lukáš Menzl, Petr Vokatý, Lukáš Ira bojoval statečně a z turnaje si odváží pěkné zážitky a hlavně své první fotbalové zkušenosti.

Co se nám podařilo perfektně, naše hráčka Karolína Kohoutová byla vyhlášena nejlepším hráčem turnaje.

Těšíme se na další turnaj, tentokráte v Mělníku.

Milan Mészáros

Bohumil Kučera