U7 | Přáteláčky nejmenších s Libčicemi

Své první zápasy sehrávají také naši nejmenší fotbalisté a fotbalistky, kategorie U7 nebo chcete-li minipřípravky.

Trenérům se povedlo domluvit souběžná utkání v termínu, kdy hráli své soutěžní utkání hráči U9, se kterými si běžně užívají své tréninkové jednotky. Účelem je příprava na opravdová soutěžní utkání, která budou některé děti od příští sezóny čekat. Někteří též ve vyšší kategorii občasně již i nastupují a je nutné, aby měli zápasové tempo a získávali návyky a zkušenosti.

V termínech 20. 10. a 3. 11. 2018 se naši miniborčíci pod vedením trenéra Radka Hlavsy utkali s Libčicemi. Výsledek není až tak důležitý, atmosféru Vám přiblíží FOTOGALERIE ZDE

A pokud máte doma šikovné děti se zájmem o krásnou hru jménem fotbal, jsou mezi mámi vítány.

Foto, text: Bohumil Kučera