U7 I Špagetový turnaj ve Všeradicích nám chutnal

Dne 31.3.2019 se účastnil tým mladší přípravky TJ Sokol Hostouň „Špagetového turnaje" ve Všeradicích.

Na tento turnaj se přihlásilo celkem 12 týmů, z různých koutů naší země.

Např.: FK Viktoria Žižkov, SK Slaný, FK Králův Dvůr, FK Olympie Zdice, SK Petřín Plzeň, a v neposlední řadě i tým našich malých borců TJ Sokol Hostouň.

Rozlosovány byly 2 skupiny, po 6 týmech. Hrálo se na umělce, 3+0, 1x14 minut, což slibovalo velice rychlou a svižnou hru.

Počasí bylo pro tento turnaj přímo ideální. Chvílemi svítilo sluníčko, chvílemi se zatáhlo.

Od začátku turnaje bylo vidět velké nasazení všech účastněných hráčů a veliká bojovnost.

Právě, díky bojovnosti odehráli naši borci z TJ Sokol Hostouň velice vyrovnaná utkání, při kterých padalo velké množství krásných gólů.

Možná hledáte výsledky a umístění. Marně. Tento typ turnaje pro nejmladší borčíky záměrně nemá soutěžní podobu. Účelem je možnost konfrontace a potkávání nejmladších fotbalistů z různých týmů, zpestření jejich prvních fotbalových krůčků, nové zkušenosti, nadšení a radost ze vstřelených branek oceněná medailemi pro všechny, z turnajem by nemělo odjet jediné zklamané dítě. To je investice do jejich další fotbalové budoucnosti.

Během tohoto turnaje nasbíral náš tým z TJ Sokol Hostouň spoustu cenných zkušeností, které jistě využijeme při dalších zápasech. Dále jsme si z tohoto turnaje odvezli krásné medaile, pohár a spoustu pěkných sportovních zážitků.

Veliké poděkování patří celému týmu, jmenovitě: Anetce, Honzíkovi, Péťovi, Lukymu, Vojtovi, Markovi, Martinovi a hlavně také trenérovi Radku Hlavsovi.

-bk-