10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

U19 | Starší dorostenci z Rakovníka bez bodu

Starší dorostenci Hostouně odehráli s druhým týmem soutěže vyrovnanou partii. I tak si ze hřiště Tatranu Rakovník nakonec odvezli porážku 0:3.

Hostouňské dorostence ve včerejším utkání nečekal jednoduchý úkol. Z pozice nováčka soutěže si to v závěrečné podzimní bitvě o body rozdali na půdě adepta na postup Tatranu Rakovník.

Zápas Hostouňští nezačali špatně, ale i tak ve 20. minutě šli do vedení domácí. O pár minut později přišel další smolný moment. Z důvodu zranění byl nucen střídat nejlepší střelec týmu Mikeš. V dalším průběhu hry se hnali dorostenci za vyrovnáním, ale toho se nakonec nedočkali. Naopak soupeř v závěru zápasu potrestal naše individuální chyby a navýšil skóre na 3:0.

„Klukům nelze nic vyčíst, hráli velmi dobře a nebojácně. Průběh zápasu vůbec neodpovídal tomu, že se střetl ostřílený tým atakující nejvyšší příčku Krajského přeboru s nováčkem soutěže,“ řekl k zápasu trenér mužstva Zdeněk Nachtigal.

TJ Tatran Rakovník vs. Sokol Hostouň 3:0 (1:0)

Sestava: Plecitý - Hlaváček (83. Kopuletý P.), Bříza, Krejsa, Máj (53. Ďurčanský) - Dlouhý, Študent (72. Pešek), Švejda, Kratochvíl - Jansa, Mikeš (25. Čečetka)