U19 | Starší dorostenci z Berouna bez bodu

Starší dorostenci po dnešním špatném výkonu odjeli z Berouna bez bodu. Na půdě lídra tabulky prohráli 2:3.

Starší dorostenci Hostouně sice inkasovali branku již ve 3. minutě. Brzká jednobranková ztráta však nezanechala na našich hráčích „deku“ a v dalších chvílích prvního poločasu drželi vládu nad balonem a několikrát nebezpečně zahrozili v pokutovém území soupeře. Aktivita jim přinesla vyrovnání v 17. minutě. Z třiceti metrů poslal míč před bránu Černý, který si nešťastně ztečoval do své sítě domácí Stehlík. Vyrovnávací branka Hostouňským paradoxně ublížila. Dominanci v zápase začaly narušovat přibývající nepřesnosti, a tak museli Hostouňští vzít za vděk poločasový remízový stav.

Druhá půle začala stejně, jako skončila ta první. Naši dorostenci byli dominantnějším mužstvem, ale veškeré snažení kazila častá nepřesnost přihrávek, které začaly dávat utkání vizitku „nekoukatelné“. Z letargie zápasu se jako první dostali domácí, kteří si z ojedinělé akce vzali vedení zpět. A o pár minut později bylo ještě hůř. Berounští využili další hozenou rukavici v podobě velké hrubky našeho hráče a zvýšili na dvoubrankový rozdíl. V závěru sice vstřelil kontaktní branku Plecitý, ale na další snažení už nezbyl čas.

„V zápase jsme podali velmi špatný výkon. Jediní, kteří snesli v zápase přísnější měřítko byl Černý s Coufalem. Naopak nejlepší střelec loňského ročníku Krajského přeboru Mikeš nenaplnil, co jsme od něho čekali a doposavad v sezóně zůstává vzdáleně za svými možnostmi. O finální dělbě bodů rozhodla branka na 2:1, po které nám odešly poslední pozitivní aspekty z naší hry“, zhodnotil zápas trenér Zdeněk Nachtigal.

ČLU Beroun vs. Sokol Hostouň 3:2 (1:1)

Sestava: Větrovec - Kopuletý, Frýdl, Bříza, Černý - Kratochvíl (72. Kočovský), Študent (81. Volf), Balej (56. Plecitý), Nachtigal (66. Pešek), Coufal - Mikeš (81. Drahota)

Branky: 3. a 60. Bednárik, 70. Fořtl - 17. Stehlík (vlastní), 87. Plecitý

Žluté karty: Tlamsa, Vávra (oba Beroun)

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová