U19 | Starší dorostenci vyválčili remízu

V derniéře na lavičce Sokola dovedl trenér Nachtigal starší dorostence k remíze 5:5. Hostouňští přitom po prvním poločase prohrávali již o tři branky. Čtyřmi přesnými zásahy se blýskl Rohla. Jak své poslední utkání v pozici trenéra viděl Zdeněk Nachtigal najdete v článku…

Krajský přebor | Sokol Hostouň vs. TJ Kunice

Začátek zápasu byl ve znamení nevyužitých příležitostí ze strany Hostouně. V úvodních minutách jsme nevyužili několik šancí a náš soupeř proměnil hned tu první. Přesto se nám podařilo otočit na 2:1. Pak jsme ale udělali několik chyb, které soupeř využil a do druhého poločasu jsme šli za výsledku 2:5.

Ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili na jeho polovině a v podstatě ho nepustili do vážnější šance. Kluci bojovali a pár minut před koncem jsme vyrovnali na konečných 5:5. Všichni ve druhém poločase zlepšili výkon a bojovali. Nejvíce se o výsledek zasloužil Lukáš Rohla, který vstřelil 4 branky a ani přes soupeřovu snahu se nedal v ten den ubránit.

Sokol Hostouň vs. TJ Kunice 5:5 (2:5)

Sestava: Štýbr – Smolák, Vojcickyj, Hlavsa, Rohla, Větrovec, Nachtigal, Linhart (51. Švejda), Inneman, Malý, Kolak

Branky: 4x Rohla, Kolak

O první výhru starší dorostenci zabojují v neděli na hřišti Kročehlav. Utkání začne v 10:15.

Autor: Zdeněk Nachtigal, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera