U19 | Starší dorostenci vezou z Kunic bod

Starší dorostenci uhráli na hřišti Kunic remízu 1:1 a z dosavadních pěti jarních utkání počtvrté zaznamenali bodový zisk. Jedinou branku vstřelil Mikeš.

V prvním poločase Hostouňští, více než se soupeřem, bojovali s těžkým povrchem, což ještě stěžovaly teploty blížící se nule a neustálé mrholení. I tak to byli oni, kdo si vypracoval první vážnější šanci. Ta však zůstala bez využití. Stejně tak o pár chvil později nedokázali proměnit svoji velkou šanci i domácí. Obě tyto situace předznamenaly průběh na dalších několik desítek minut. Hráči domácích i hostů se předháněli ve spalování šancí. Velký vliv na tom měli i výborně chytající brankáři. Hostouňský Plecitý několikrát exceloval na brankové čáře. Ani domácí brankář Oršl se nenechal zahanbit a zneškodňoval jeden střelecký pokus za druhým.

Na branku se tak čekalo až do 61. minuty, kdy se po svém klasickém výpadu prosadil Mikeš. Hubené vedení se Hostouňským dařilo držet až do 87. minuty, kdy po nádherné ráně vystřelil domácím remízu Krčmář. Konečná remíza je pro Hostouň, vzhledem postavení týmů v tabulce, zklamáním, ale v konečném důsledku více než zasloužená.

TJ Kunice vs. Sokol Hostouň 1:1 (0:0)

Sestava: Plecitý - Krejsa, Bříza, Dědeček, Balej (58. Pechar) - Čečetka (76. Kočovský), Študent, Švejda (70. Frýdl), Kratochvíl (78. Pešek) - Mikeš, Feko

Branky: 61. Mikeš - 87. Krčmář

Žluté karty: Plecitý, Krejsa, Dědeček

Rozhodčí: Brýl František - Šíma Michal, Grund Zdeněk

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová