29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

U19 | Starší dorostenci strhli vítězství na svou stranu v posledních minutách

Starší dorostenci rozhodli o vítězství nad rivalem ze Švermova v závěrečné desetiminutovce.

Hostouňští vkročili do úvodního mistrovského zápasu na výbornou a nad tradičním sokem ze Švermova vedli ve 12. minutě již 2:0. Skóre otevřel ve 4. minutě Inneman a ve 12. přidal další branku Rohla. V závěru prvního poločasu hráči Sokola vlivem dvoubrankového vedení přeci jen polevili, čehož soupeř dokázal využít k vyrovnání.

Ústup z aktivní hry si bohužel dorostenci přenesli i do druhého poločasu. Nikterak pohledný fotbal se trenéři rozhodli rozbít několika střídáními a stažením obranné linie na tři hráče. Změny v sestavě, rozestavení a lepší fyzická připravenost nakonec rozhodly, že se po devadesáti minutách mohli radovat z vítězství Hostouňští. Rozhodující branku vstřelil v 82. minutě Kolak. Vítězství 4:2 pečetil Sokolu v nastaveném čase vlastní brankou Hlaváček.

K dalšímu utkání zajíždí starší dorostenci do Mělníka, kde se v neděli 30. srpna (10:15) střetnou s výběrem Pšovky.

Sokol Hostouň vs. TJ Baník Švermov 4:2 (2:2)

Sestava: Štýbr - Maxant, Bříza, Kopuletý (58. Malý), Černý - Civín, Nachtigal (65. Kolak), Frýdl, Rohla - Inneman, Vojcickyj (51. Maharramov, 80. Kupčík)

Branka: Rohla, Inneman, Kolak, Hlaváček (vlastní) - Frühauf, Peřina

Žluté karty: Inneman, Nachtigal - Zíma