29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

U19 | Starší dorostenci potvrdili formu

Starší dorostenci získali na hřišti v Rynholci další cenný skalp. Nad soupeřem z Velimi zvítězili 4:0!

Zápas však začali lépe Velimští. V prvních minutách zápasu to byli oni, kteří drželi více míč na kopačkách. Dokonce vstřelili i branku, ale ta nebyla uznána z důvodu ofsajdového postavení střelce. Po ospalém začátku začali úřadovat i Hostouňští a hned z první akce otevřel skóre Kratochvíl. V dalším průběhu prvního poločasu se hrál pohledný fotbal a obě mužstva si vypracovala několik nadějných pozic ke vstřelení branky. Ty však proměnili pouze Hostouňští. Konkrétně Mikeš, který potvrdil střeleckou formu a do přestávky upravil skóre dvěma brankami na 3:0. Svůj brankový apetit si přenesl i do druhého poločasu a v 53. minutě svojí třetí brankou v utkání zvýšil na 4:0. V dalším průběhu byli několikrát blízko k čestnému úspěchu také hosté, ale ve všech případech se vyznamenal brankář Plecitý. V konečném účtování byl sice výsledek pro soupeře krutý, ale i tak si Hostouňští připsali po skvělém výkonu zasloužené tři body.

Sokol Hostouň vs. FC Velim 4:0 (3:0)

Sestava: Plecitý - Krejsa, Balej (88. Frýdl), Bříza, Hlaváček (64. Čečetka) - Kratochvíl (78. Dlouhý), Švejda, Študent (84. Kočovský), Máj (82. Pešek) - Mikeš, Jansa | Větrovec, Šajban

Branky: 13. Kratochvíl, 27., 36. a 53. Mikeš

Žluté karty: Študent

Rozhodčí: Mareš Bohumil - Absolín Vojtěch, Krupička Daniel

Autor: Lukáš Horníček | Fotografie: Zuzana Šůsová