28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U19 | Starší dorost podlehl Mělníku

Dorostenci v rámci vloženého kola přivítali Pšovku Mělník. Ani v tomto zápase nepropadli, ale ani tentokrát to na body nestačilo a prohráli 2:5.

V utkání sice Hostouňští brzo prohrávali, ale díky brankám Mikeše a Kratochvíla se jim podařilo skóre otočit. A mohlo být ještě lépe. Po faulu na Mikeše v pokutovém území kopali Hostouňští penaltu. Šanci odskočit o dvě branky však nevyužili. O pár chvil později se potvrdilo staré pravidlo – nedáš, dostaneš. A to dvojnásobně. Dvěma brankami Pšovka upravila poločasový výsledek na 2:3.

V druhém půli se domácí pokoušeli o další zvrat. Ten však nepřišel. Naopak Mělničtí vstřelili další dvě branky a z Hostouně si odvezli všechny body.

Hostouňští sice byli v zápase aktivnějším mužstvem, ale dorostenci Pšovky byli v zakončení efektivnější a zaslouženě vyhráli.

Sokol Hostouň vs. FK Pšovka Mělník 2:3 (2:5)

Sestava: Větrovec (67. Kmošťák) - Balej, Švejda, Pechar, Ďurčanský (31. Bříza) - Frýdl (73. Pešek), Jansa (76. Máj), Křižka, Mikeš - Čečetka (59. Študent), Kratochvíl | Dlouhý

Branky: 20. Mikeš, 23. Kratochvíl