U19 | Na závěr prohra se vztyčenou hlavou

Dorostenci na závěr soutěže přivítali vítěze 1. A třídy - TJ Sokol Červený Újezd. I když Hostouňští za sebou nemají vydařené jaro, tak ze suveréna soutěže příliš ostych neměli a již po jedenácti minutách vedli 2:0. Soupeř sice brzo snížil, ale dorostenci vydrželi celý poločas hrát s vysokým nasazením, z čehož pramenily další dvě branky v síti hostí a poločasové vedení 4:1. Bohužel si Hostouňští nasazení nepřenesli do druhého poločasu, čehož soupeř využil k otočení výsledku. Vítěznou branku vstřelil v poslední možné chvíli zápasu.

Sokol Hostouň vs. TJ Sokol Červený Újezd 4:5 (4:1)

Sestava: Máj - Krejsa, Pechar, Kameš, Frýdl - Čečetka (86. Nachtigal), Richter (46. Kočovský), Študent, Kratochvíl (61. Kříž) - Mikeš (82. Hendrych), Jansa

Branky: 5. Študent, 11. Jansa, 25. Mikeš, 26. Kratochvíl

Žluté karty: Jansa, Pechar

Rozhodčí: Hájek Lukáš