10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

U19 | Hostouňští v roli Davida přejeli Goliáše

Starší dorostenci dnes zajížděli na půdu mužstva FC Mělník. Papírově se mělo jednat o jasné utkání. Pro Mělnické, loňského účastníka divizní dorostenecké soutěže, měl být souboj s týmem loni hrajícím 1. A třídu snadné sousto.

Papírové předpoklady vzaly za své již po prvním poločase. Hostouňští si připsali poločasové vedení 1:0 po brance Študenta. Překvapení umocnil v druhém poločase Mikeš, který čtyřmi brankami zvýšil na 5:0. V závěru utkání sice korigoval domácí Zoreník, ale o poslední slovo v zápase se přihlásili Hostouňští. V 87. minutě upravil skóre na konečných 6:1 střídající Máj.

FC Mělník vs. Sokol Hostouň 1:6 (0:1)

Sestava: Plecitý - Hlaváček (56. Formánek), Pechar, Bříza (12. Balej), Krejsa - Študent (75. Ďurčanský), Pešek (69. Čečetka), Švejda, Kratochvíl - Mikeš (90. Frýdl), Jansa (76. Máj) | Adámek

Branky: 36. Študent, 62., 70., 74. a 78. Mikeš, 87. Máj

Žluté karty: Hlaváček

Rozhodčí: Kortanová Marie - Šnýdr Miroslav, Kympl Ladislav

Autor: Lukáš Horníček | Fotografie: Zuzana Šůsová