U19 | Hostouňští uzavřeli úspěšný týden další kanonádou

Pár dní po vítězství 7:1 nad Povltavskou akademií si starší dorostenci zopakovali tento výsledek na půdě Let.

Utkání však Hostouňští nezačali dobře. Sice byli v úvodu více na míči, ale šance počítali převážně domácí. Odměnou Letům byla úvodní branka v 9. minutě. Vedení jim vydrželo do 22. minuty, kdy se prosadil Mikeš. Ten taky o devět minut později dokonal obrat. A když za další dvě minuty poslal míč Frýdl z půlky hřiště přímo do branky, byl zlomen poslední odpor domácích. Do přestávky se Hostouňští radovali ještě dvakrát. Ve 38. minutě se prosadil Študent a o chvíli později poločasový účet uzavřel Kratochvíl. V druhém poločase se čekalo na další přesný zásah až do 74. minuty, kdy se potřetí v utkání radoval Mikeš. V závěru zápasu se prosadil ještě Jůza, pro kterého to byla premiérová branka v prvním utkání za starší dorost a uzavřel tak konečný účet na 7:1 pro Hostouň.

FK Lety vs. Sokol Hostouň 1:7 (1:5)

Sestava: Větrovec - Frýdl, Krejsa, Švejda, Hlaváček (62. Pešek) - Kratochvíl (46. Pechar), Jansa (72. Jůza), Študent, Čečetka (69. Kočovský) - Mikeš, Feko

Branky: 22., 31. a 74. Mikeš, 34. Frýdl, 38. Študent, 40. Kratochvíl, 87. Jůza

Žluté karty: Čečetka

Rozhodčí: Pagáč Tomáš - Jeřábek Michal, Šop Václav

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová