U19 | Hostouňští uzavřeli úspěšné jaro těsnou prohrou s vítězem KP

Starší dorostenci na závěr sezóny přivítali suveréna soutěže Tatran Rakovník. Hostouňští vyhráli osm zápasů v řadě a nebyli daleko od devátého vítězství. Tři body však získal jistý vítěz soutěže brankou ze závěru utkání.

Zápas měl výkop netradičně v popoledním čase, kdy vedro nabíralo na obrátkách. I tak se ze začátku hrál svižný fotbal se šancemi na obou stranách. V prvním poločase byli přeci jen blíže ke vstřelení branky Hostouňští. Druhý poločas ovlivnilo úporné vedro podpořené úbytkem sil z dlouhé sezóny a utkání již příliš fotbalové krásy nepřinášelo. Když už to začínalo vypadat, že zápas skončí bez branek, rozhodl o vítězství Tatranu v závěru utkání Jelínek.

„Chtěli jsme se rozloučit vítězně a navázat na úspěšné tažení jarem. To se nám sice nepovedlo, ale i tak kluci zaslouží velký respekt. Dlouhou sezónu, kterou zpestřila zimní liga a dva mezinárodní turnaje, zvládli na výbornou. Chtěl bych za to všem hráčům poděkovat“, dodal k sezóně trenér Zdeněk Nachtigal.

Sokol Hostouň vs. Tatran Rakovník 0:1 (0:0)

Sestava: Plecitý - Krejsa, Bříza, Dědeček, Hlaváček (84. Dvořák) - Čečetka (71. Máj), Jansa (80. Nachtigal), Študent, Frýdl (61. Kočovský) - Mikeš, Dlouhý (46. Černý)