U19 | Hostouňští dorostenci porazili Aritmu

Starší dorostenci se po čtyřech porážkách v zimní lize dočkali první výhry. S divizní Aritmou sice prohrávali již o tři branky, ale díky vydařenému závěru nakonec brali všechny tři body za vítězství 5:3. Na všech pěti brankách Hostouně se podílel brankář Plecitý!

Dorostenci Hostouně byli na začátku utkání nebezpečnějším mužstvem, žádný z jejich střeleckých pokusů se však neujal. Od 20. minuty přebral útočnou aktivitu soupeř z Aritmy. Ve 25. minutě ještě zastavila střelecký pokus pražského mužstva branková konstrukce, o dvě minuty později už se ale z branky radovali.

Do druhého poločasu vstoupili Hostouňští s vidinou brzkého vyrovnání. To se jim nepovedlo, a naopak inkasovali po pár minutách druhou branku. A když Aritma o chvíli později zvýšila na 3:0, zdálo se být po zápase…Od 55. minuty však začal úřadovat brankář Plecitý, který si ve druhém poločasu vyzkoušel nezvyklou roli útočníka. Nejprve vyslal do samostatného úniku Čečetku, který korigoval výsledek na 1:3. A následně se sám postaral o obrat vývoje utkání čtyřmi brankami! Právě jeho zásluhou si Hostouňští v zimní lize, kterou hrají přední pražské týmy, připsali první výhru a odpoutali se tak z posledního místa tabulky.

Sokol Hostouň vs. SK Aritma Praha 5:3 (0:1)

Sestava: Plecitý (Hrnčíř) - Krejsa, Balej, Bříza, Hlaváček - Kratochvíl, Nachtigal, Študent, Frýdl - Jansa, Mikeš (Dědeček, Dlouhý, Pechar, Máj, Pešek)

Branky: 4x Plecitý, Čečetka