U19 | Dorostenci vyhráli i nad Meteorem

Dorostenci si v zimní lize pořádané Motorletem připsali druhé vítězství. Po týden staré výhře nad divizní Aritmou, tentokrát uhráli tři body proti ligovému výběru FK Meteor Praha U16.

Foto: Lukáš Horníček

Jak už je zvykem, dorostenci Hostouně opět začali nebojácně a na soupeře vlétli ve velkém stylu. Kdyby vedli po 10 minutách o tři branky, nikdo by se nemohl divit. Bohužel se projevila bolest v přípravě, kdy se mladí Sokolové trápí se střeleckou muškou a z velkého tlaku nic nevytěžili. Paradoxně udeřili až v době, kdy měl více ze hry soupeř z Libně. Jakub Krejsa využil nekoncentrovanosti soupeřových obránců i brankáře a z velkého úhlu prostřelil vše co mu stálo v cestě.

Nejtěsnější vedení si sice přenesli i do druhého poločasu, ale pouze na pár minut. Hráči Meteoru předvedli kolem našeho vápna „ťukec“ hodný ligového mužstva, po kterém srovnali na 1:1. Z vyrovnání se Libeňští neradovali dlouho. Na 2:1 pro Hostouň zvýšil Marek Švejda. V závěru si obě mužstva připsala po jedné velké šanci, ale přihlížející diváci už žádnou branku neviděli.

Sokol Hostouň vs. SK Aritma Praha 2:1 (1:0)

Sestava: Adámek - Pechar, Bříza, Balej, Hlaváček - Krejsa, Študent, Frýdl, Kratochvíl - Dlouhý, Čečetka (Nachtigal, Kočovský, Dědeček, Švejda, Pešek)

Branky: Krejsa, Švejda

Autor: Lukáš Horníček