U19 | Dorostenci v semifinále neuspěli a čeká je boj o třetí místo

Dorostenci si dnes zopakovali čtrnáct dní starý souboj proti týmu FK Králův Dvůr. Proti soupeři hrajícímu krajský přebor ani tentokrát neuspěli a za týden je čeká boj o třetí místo.

Naši dorostenci dnes odehráli semifinále zimní ligy v Jílovém u Prahy a rozhodně je na cestě do finále nečekal jednoduchý úkol. Do cesty se jim postavil FK Králův Dvůr, kterému ve skupině podlehli vysoko 10:0. „Všichni jsme měli v hlavách čtrnáct dní starý výprask od tohoto soupeře, ale přesto bylo naším cílem soupeře potrápit a pokusit se poprat o finále,“ řekl k utkání vedoucí mužstva Lukáš Horníček.

Hráči vstoupili do zápasu s elánem a sebevědomím, které soupeř bohužel zpražil již ve 4.minutě utkání, kdy se mu z protiútoku povedl vstřelit první gól. První poločas se nesl v duchu vyrovnané hry se šancemi na obou stranách. Herní kvalita byla ale na straně soupeře, který vstřelil do konce poločasu další tři góly. Poločasový výsledek zkorigoval po krásné akci věkově starší žák Pavel Kočovský. Do kabin jsme šli tedy za výsledku 1:4. Ale se vztyčenou hlavou.

Druhý poločas nezačal z naší strany vůbec šťastně a chvílemi to vypadalo, že hráči jsou ještě myšlenkami v kabině. Po čtyřech rychlých gólech během 10 minut bylo rozhodnuto, že na nás zbyde boj o třetí místo. Našim hráčům se povedlo celkový výsledek korigovat brankami Lukáše Fanty a Dominika Jansy na konečných 3:9. „Celkově jsme odehráli mnohem lepší utkání než před 14 dny. Během zápasu se ale projevila herní kvalita soupeře, který tak zaslouženě vyhrál a postoupil do finále. Na některých našich hráčích bylo znát také náročné soustředění, které mají ještě stále v nohách,“ doplnil svůj pohled k zápasu Lukáš Horníček. Hráčem utkání zvolil realizační tým soupeře Ladislava Nachtigala.

Za týden nás čeká boj o 3. místo s týmem z Teplýšovic, se kterým jsme v základní skupině hráli vyrovnaný zápas 2:2.

Sokol Hostouň vs. FK Králův Dvůr 3:9 (1:4)

Sestava: Nachtigal - Kameš, Dědeček, Fanta (Richter), Máj - Ďurčanský (Pechar), Študent, Jansa, Frýdl - Čečetka, Kočovský

Střelci: Kočovský, Fanta, Jansa

Hráč utkání: Ladislav Nachtigal (vybírá realizační tým soupeře)

Autor: Zuzana Šůsová

Fotogalerie: >>>>>