U19 | Dorostenci těsně prohráli s divizními Louny

Starší dorost v sobotu před odjezdem na soustředění odehrál první přípravný zápas. Soupeřem mu byl divizní tým Loun.

Hostouňští od začátku udávali tempo a hned ve 3. minutě po rohu Nachtigala otevřel skóre Inneman. Do přestávky si kluci vytvořili ještě několik nadějných střeleckých příležitostí, ale bohužel je neproměnili.

Ve druhém poločase jsme kluky prostřídali a na hře to bylo bohužel znát. Někteří od 20. července netrénovali a rovnou šli do zápasu. Soupeř v 75. minutě vstřelil vyrovnávací gól a naši kluci přestali hrát. Nakopávali míče, …kombinace a střelba byla ta tam. Soupeř si vypracoval ještě dvě šance. Napoprvé nastřelil tyč. Druhou šanci však už využil. Dvě minuty před koncem utkání měl na noze vyrovnání Kočovský, ale příležitost promarnil.

I když z naší strany byl druhý poločas slabší, všichni kluci zaslouží pochvalu za odehraný zápas, který provázelo úporné vedro.

Sokol Hostouň vs. FK Seko Louny 1:2 (1:0)

Sestava: Štýbr - Větrovec, Černý, Bříza, Maxant - Rohla, Nachtigal, Frýdl, Kočovský - Inneman, Vojcickyj (střídali: Kolak, Linhart, Volf, Civín, Kupčík)

Branka: 3. Inneman

Autor: Zdeněk Nachtigal | Foto: Bohumil Kučera